Jongerenvereniging St. Stephanus Holz

Jongelingenvereniging op de Holz


De vereniging is voortgekomen uit de in 1900 opgerichte Jünglingverein Holz. Aanvankelijk was de bedoeling dat ongehuwde mannen zorgden voor het versieren van de straten bij processies, communie- en neomistenfeesten. Pas na 1975 ging men zich richten op jongens en meisjes. Het gemeenschapshuis Holz diende als clublokaal. Op 13 en 14 april 1985 werd het 85 jarig bestaansfeest gevierd. Op zaterdag 13 april was er een reunie en op zondag 14 april was er om half 11 in de St. Catharinakerk een mis die werd opgeluister door het jongerenkoor Viresco uit Bleijerheide.
De vereniging bestaat zeker nog in 1986 zoals te zien is op de contributiekaart van Hans Hirsch

Activiteiten


Deze vereniging zet op gegeven moment een financiële actie op touw om een invalidenwagen te kopen voor Heinz Kransel, die in de Tweede Wereldoorlog getroffen wordt door scherven van een Shrapnel.

Deel dit artikel:
Bijgewerkt; 3 oktober 2023
370 x gelezen

Aanvullende informatie of wijzigingen zijn altijd welkom en kunnen worden ingevuld in het onderstaande veld.

Let wel, wij kunnen u niet doorverwijzen of contactgegevens verstrekken over de persoon of personen waar het artikel over gaat.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *