Socialistische Partij

Algemeen


Dit is de lokale afdeling van de landelijke politieke partij. De SP gaat eerst door het leven als PSP

Afdelingsvoorzitter

  • xxxx – xxxx Ernst Peters
  • xxxx – xxxx Henk van Deijk
  • xxxx – 2006 Bert Meijs

Fractievoorzitter

Gemeenteraadsverkiezingen


2022

  1. Laumann, M.A.K.J. (Marianne)
  2. Piefer, J.A. (Jos)
  3. ter Horst, E. (Elvin)
  4. Wevers, A.C. (Carin)
  5. van Beek, A.M.H. (Ad)
  6. Krewinkel, J.H.J. (John)
  7. Vasik, C.P.A. (Christiaan)
  8. Appels, J.P.J. (Joop)
  9. Aŭst, A.H.M. (Agnes)
  10. Peters, E.L.B. (Ernst)
  11. Doveren, M. (Michael)
  12. Wetzelaer-Delang, E.M.P. (Elly)
  13. Krewinkel-Aŭst, W.G. (Wilma)
  14. Wijnants, W.G.N. (Wesley)

2018

Onderstaande kandidaten behalen met 1881 stemmen (10,4%) 3 zetels in de gemeenteraad1)Dagblad de Limburger dd 20180323 pg regio 8.
29 Plaatsen2)Via Kerkrade dd 20171206 Pg 33)Namen dmv een mail van de vereniging dd 20180124

  1. Laumann M.A.K.J. (Marianne)4)Dagblad de Limburger dd 20171124 pg Regio 2
  2. Jos Piefer
  3. Carin Wevers volgens5)Via Kerkrade dd 20171206 Pg 3
  4. Ad van Beek6)Via Kerkrade dd 20171206 Pg 3
  5. Joop Appels7)Via Kerkrade dd 20171206 Pg 3
  6. Agnes Aust8)Kanidatenlijst zoals verspreid door gem Kerkrade dd 20180310
  7. John Krewinkel
  8. Judith Schaminee
  9. Martin Krewinkel
  10. Rene vd Valk
  11. Rene Held
  12. John Hamers
  13. Bram Schaminée
  14. Ron Woldinga
  15. Fiona Krewinkel
  16. Hub Görtzen
  17. Elly Wetzelaer
  18. Harrie Storms
  19. Wilma Krewinkel
  20. Hans Piefer
  21. Jan Pouwels
  22. Hub Weckseler
  23. Hanny Laumann
  24. Jeremiah Martens
  25. Adriana Abcouwer
  26. Martina Kemmerling
  27. Elfriede Osthoff
  28. Ernst Peters
  29. Paul van Loo

2014

  • Laumann M.A.K.J. (Marianne)
  • Quaedflieg H.J.M. (Huub)
  • Krewinkel J.H.J. (John)
  • van Beek A.M.H. (Ad)
  • Peters E.L.B. (Ernst)
  • Rovers E.E.F. (Ester)
  • Campagne J.L.K. (Jordy)
  • Speksnijder H.J.H.H. (Hettie)
  • Storms H.J.M. (Harrie)
  • Kemmerling M. (Martina)
  • Consoir J. (Jacco)
  • Martens J.R. (Jeremiah)
  • Iedema H.J. (Hans)
  • van Sambeek G.J.A. (Frits)
  • Kremers-Otten A.F.M. (Tonny)
  • Osthoff E.O. (Elfriede)
  • Hamers J.G.M. (John)
  • van Loo P.J.L.M. (Paul)
  • Vermeulen-Kubera G.A. (Gerrie)
  • Rossel S. (Samantha)

2010

Bij deze verkiezingen behalen zij met 1135 stemmen (6%) 1 zetels in de Gemeenteraad.

  1. Rob Kool (Lijsttrekker)
  2. Vivian Offermans-Ferron
  3. Hein Albertz
  4. Maurice Meyers
  5. Piet Collaris
  6. Hub Görtzen
  7. Marlie Albertz- Jaspar
  8. Ton Falize
  9. Jeremiah Martens
  10. Jo Offermans
  11. Math Souren

2006

Bij deze verkiezingen behalen zij met 1996 stemmen (8,56%) 2 zetels in de Gemeenteraad.

Verder

Voetnoten[+]

Laatst bijgewerkt doorMartin Krewinkel op 16 maart 2022
201 x gelezen

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacy Policy en Servicevoorwaarden toepassen.