PvdA

Activiteiten


De vereniging organiseert jaarlijks de Thijs Wöltgens lezing.

  • 2018: Liliane Ploumen
  • 2017: Dionne Wiertz-Buck en Harm Wiertz
  • 2016: Ton Heerts1)Limburger dd 3-5-2017
  • 2015: Agnes Jongerius
  • 2014: Hannelore Kraft, minister-president van Nord-Rhein Westfalen (D).
  • 2013: Jos Schneiders, oud-directeur van DSM Nederland BV, voorzitter van Limburg Economic Development en president van Karnavalsvereniging Burgerlust
  • 2012: Frans Timmermans
  • 2011: Paul Depla
  • 2010: Job Cohen

Gemeenteraadsverkiezing


2018

Onderstaande kandidaten behalen met 2181 stemmen (12,0%) 4 zetels in de gemeenteraad2)Dagblad de Limburger dd 20180323 pg regio 8.

  1. Leo Jongen (lijsttrekker)3)ViaKerkrade dd 20180110 pg 3
  2. Andrew van Horssen4)Dagblad De Limburger stelt hem dd 20171201 als lijsttrekker voor5)Dagblad De Limburger bericht over een couppoging (30-11-2017) en ontstane onvrede binnen de partij (19-03-2018)
  3. Jack Vinders
  4. René van Drunen6)ViaKerkrade dd 20180110 pg 3
  5. Sander Gorissen
  6. Guus Haas
  7. Els Tans
  8. Arno Deckers
  9. Bas Willems
  10. Piet Schepers
  11. Jan Franssen
  12. Paul Savelberg
  13. Wesley van de berg
  14. Wiel Paffen
  15. Myrna Jongen
  16. Piet den Uyl
  17. Wim Goebbels
  18. Bert Dumont
  19. Frans Mijnes
  20. Gerda Prumpeler
  21. Harrie Rouschen
  22. Rinus schaap
  23. Marcel Gouka
  24. John Gielen
  25. Henk Gehring (Lijstduwer)

2014

  • Leo Jongen (lijsttrekker)
  • Rene van Drunen
  • Jack Vinders
  • Piet Schepers
  • Andrew van Horssen
  • Sander Gorissen
  • Annette Brouwers-Reulings
  • Rene Sulmann
  • Nicolle Cox
  • Guus Haas G.M.A.
  • Wiel Essers
  • Arno Deckers
  • Wesley Simons
  • Harry Meertens
  • Dré Hanssen
  • Henk Gehring
  • Piet den Uijl
  • Loekie Tans
  • Jan Snijders
  • Wim Goebbels
  • Bert Dumon
  • Nicole Dorscheidt
  • Wim van Goor
  • Franz Plag
  • Frans Mijnes
  • Frans Quaedvlieg
  • Rinus Schaap
  • John Gerritsen
  • Harrie Rouschen
  • Gerda Prumpeler-Burgers
  • Elise Brouwers
  • Marcel Gouka
  • John Gielen
  • Rob Spelthaen
  • Roger Moonen
  • Theo Pelzer
  • Theo Trompetter
  • Martijn Rumpen
  • Hub Hommen
  • Leni Peters
  • John Smit
  • Karel Dekeunink
  • Caroline Szalata-Thomas

2010

Bij deze verkiezingen behalen zij met 4618 stemmen (25%) 8 zetels in de Gemeenteraad.

  1. Krewinkel, Ralf Karel Hubert (lijsttrekker)
  2. Jongen, Leo
  3. Rene Sulmann
  4. Caroline Szalata
  5. Pascal Kockelkorn
  6. Marie-Antoinette Ribbink-Pieters
  7. Rene van Drunen
  8. Piet Schepers
  9. Sander Gorissen
  10. Twan von Kann
  11. Leny de Jong-Bisschops
  12. Henk Gehring
  13. Stella Rinkens
  14. Andrew van Horssen
  15. Franz Plag
  16. Snijders, Jan
  17. Marco Salis
  18. Nicole Dorscheidt
  19. Guus Haas
  20. Bert Dumont
  21. Sjaak Pörteners
  22. Wim Goebbels
  23. Wim van Goor
  24. Sarah Zwart-Martinussen
  25. Frans Mijnes
  26. Ingrid de Leeuw
  27. Harry Meertens
  28. Leny Peeters
  29. John Smit
  30. Jack Vinders (lijstduwer)

2006

Bij deze verkiezingen behalen zij met 4967 stemmen (21,29%) 7 zetels in de Gemeenteraad.

Afdelingsvoorzitters


  • 2015 -0000 René Sulmann
  • 2014 – 2015 Els Tans (7 maanden in najaar 2014)
  • 0000 – 0000 Martijn Rumpen (zeker in 2013)
  • 1978 – 1988 Amkreutz, A.A.G.

Fractievoorzitters


Verder


Delen:
Deel dit artikel per mail










Verzend

Voetnoten[+]

laatste update doorJo Linden op 11 januari 2021
60 x gelezen

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *