Paul L.E. Delahaije

Algemeen


Paul is de fractievoorzitter van de VVD Kerkrade van 2003 tot eind 2005. Hij volgt in 2003 Ricardo Offermans op. Hij maakt deel uit van de VVD tussen 1994 en 2005.

Op woensdag 21 december 2005 stapt Delahaije over naar de Fractie Leefbaar Kerkrade. Eerder kondigt hij aan de politiek te zullen verlaten omdat het hem allemaal te veel en te zwaar wordt. Bij de VVD Kerkrade is naar verluidt geen plaats voor hem als lijsttrekker. Dit in tegenstelling tot Leefbaar Kerkrade.

Op 23 januari 2010 wordt hij uitgeroepen tot prins Paul I van Harmonie St. Pancratius.

Deel dit artikel:
Bijgewerkt; 21 september 2020
417 x gelezen

Aanvullende informatie of wijzigingen zijn altijd welkom en kunnen worden ingevuld in het onderstaande veld.

Let wel, wij kunnen u niet doorverwijzen of contactgegevens verstrekken over de persoon of personen waar het artikel over gaat.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *