Lijst van nationale kampioenen

 

Nationale kampioenen


Onderstaande lijst bevat een overzicht van alle nationale kampioenen (gesorteerd per jaar), met een bepaalde binding met Kerkrade.

 

JaarNaamTak sportVerenigingBijzonderheden
2019Frans van BuelRolstoelbiljartLibre
2019Bart WelingJudoklasse tot 60 kg. NK voor cadetten op 28 en 29 september 2019 in Almere, kampioen bij junioren en bij senioren
2018Bart WelingJudohttps://www.judoinside.com/judoka/106352/Bart_Weling/judo-results
2018Janina BeckersOpen water zwemmen5 km
2018Carolien BeckersOpen water zwemmenJunioren 5 en 10 km
2016Janina BeckersOpen water zwemmenDames 10 km
2015Jylano NahrZwemmenVlinderslag 100 m. Ned. Jeugd en Junioren Kampioenschappen van 29 januari t/m 1 februari 2015, Sloterparkbad, Amsterdam
2015Anneke BackhausTurnenderde divisie pupillen 2 op 25 mei 2015
2014Frans van BuelRolstoelbiljartDen Bosch
2014Dave ChristianiBiljartenPentathlon
2013Janina BeckersOpen water zwemmenjeugd 5 en 10 km.
2012RKTSV dameselftalvoetbalOp 21 april landskampioen in de Topklasse
2012Naomi BeaujeanTurnen3e divisie pupillen
2012Joanne SchaeferBankdrukken180 kgv. Senior- en masterklasse
2012Dave ChristianiBiljartenbandstoten groot ereklasse, Pentathlon, Libre groot.
2010Dave ChristianiBiljartenankerkader 71/2 ereklasse
2009Marijn DelboeufHip HopFreestyle danser in de klasse Kids Solo.
2009Anouk Aussems en Isa JansenStreetdance
2009Zina LabyedStreetdanceKlasse Junior Girls Star
2009Delano DamoiseauxMeerkamp
2009Dave ChristianiBiljartenAnkerkader 71/2 ereklasse.
2008Zina Labyed en Luca VeloStreetdance duoKlasse Junior Master
2007Delano DamoiseauxZeskampTweede divisie
2007Kay van den BoschTennisWII
2006Delano DamoiseauxZeskampTweede divisie
2006Jordy VroomenZwemmenjeugd
2006Zina Labyed en Ashley SluysmansStreetdance duo
2006Jaromir CremersStreetdance duo
2005Fluit- en Tamboerkorps St. HubertusFluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Haanrade
2005Zina Labyed en Ashley SluysmansStreetdance Duo
2005Zina LabyedStreetdance Solo
2005Kegelvrung '69KegelenKegelvrung '69eredivisie
2005Joanne SchaeferPowerliftenklasse + 90 kilo
2004Jaromir CremersLatin dansenjeugd
2004Denice MaintzDwarsfluitFluit- en Tamboerkorps Odeonjeugdafdeling
2004Zina Labyed en Ashley SluysmansStreetdance Duo
2002Biljartver. Chevremont mannenteamBiljartver. Chevremont mannenteamklasse Golfbiljarten
2002Joanne SchaeferPowerliftendames
2002Kegelvrung '69KegelenKegelvrung '69
2001Björn GroulsSportvissenGoudwindecategorie jeugd
2001Dave ChristianiBiljartenLibre groot
2000Heinz KlekersBergparkietkwekenKlasse I
2000Dave ChristianiBiljartenAnkerkader 47/2 en Libre groot
1999Dave ChristianiBiljartenbandstoten, Ankerkader 71/2 en 47/2 en Libre groot
1998Dave ChristianiBiljartenAnkerkader 57/2 hoofdklasse
1997Dave ChristianiBiljartenAnkerkader 47/2 jr.
1996Kegelvrung '69kegelenKegelvrung '69
1995Fluit- en Tamboerkorps St. HubertusFluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Haanrade
1995Dave ChristianiBiljartenLibre klein jr.
1994Fluit- en Tamboerkorps St. HubertusFluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Haanrade
1993Jacqueline LangenJudo
1992Irene Claesen
1991VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1990VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1989Fluit- en Tamboerkorps St. HubertusFluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Haanrade
1987VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1986VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1985Fluit- en Tamboerkorps St. HubertusFluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Haanrade
1984VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1983VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1982VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1982Ed HeynenGymnastiek
1981VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1981Ed HeynenGymnastiek
1980VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1979Kegelvrung '69KegelenKegelvrung '69
1977VVRL D'r PoolKegelenVVRL D'r Pool
1969Lies ReateKegelen
1968Lies ReateKegelen
1967Theo StrüferTurnen
1956Rapid JCVoetbal
??Peggy LoffeldZwemmen
??Ton GeijselaersVogelkweek
Delen:
Deel dit artikel per mail










Verzend
laatste update doorjo@kerkradewiki.nl op 28 oktober 2020
108 x gelezen

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *