Eva Polak-Stokvis

Algemeen


Eva wordt geboren op 1 december 1898 te Amsterdam1)Vervolgd in Limburg en zij overlijdt op 19 november 1942 in Auschwitz2)https://www.joodsmonument.nl/nl/page/132050/eva-polak-stokvis. Zij is sinds 15 Juli 1937 gehuwd met Salomon Polak. Het jaar daarna, in 1938 schrijven zij zich in, in de gemeente Kerkrade.

Zij woont met Salomon tot 10 november 1942 aan de Ursulastraat 59. Daar ligt ter nagedachtenis sinds een vooralsnog onbekende datum een tweetal Stolpersteine. Op die steen staat een onbekende geboortedatum.

Deel dit artikel:
Bijgewerkt: 17 september 2020
356 x gelezen

Aanvullende informatie of wijzigingen zijn altijd welkom en kunnen worden ingevuld in het onderstaande veld.

Let wel, wij kunnen u niet doorverwijzen of contactgegevens verstrekken over de persoon of personen waar het artikel over gaat.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *