Biljartvereniging Spekholzerheide 2000

Algemeen


Deze sportvereniging te Spekholzerheide wordt opgericht op 1 juli in 1981 en is aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond. Aanleiding daartoe is een splitsing in de Biljartvereniging Wilhelmina na afloop van het seizoen 1980/1981. De vereniging die dan opgericht wordt, heet biljartvereniging Zum Blauen Bock. De vereniging wordt genoemd naar de naam van het café waarin zij gehuisvest is.

In 1988 verandert de naam van het café in café ’t Brikkes. Omdat de vereniging haar naam ontleent aan de naam van haar huisvesting, verandert ook de naam van de vereniging in Biljartvereniging ’t Brikkes. In 2000 verhuist de vereniging naar haar huidige locatie in café Wilhelmina aan de Akerstraat. Zij hernoemt zich dan naar de naam van de wijk en voegt daar het jaartal van de naamsverandering aan toe.

Voorzitters


  • xxxx-xxxx John Miseré (zeker in de periode 2006 – 2007)
  • 1981-xxxx Wiel van Gemert
Deel dit artikel:
Bijgewerkt: 18 september 2020
309 x gelezen

Aanvullende informatie of wijzigingen zijn altijd welkom en kunnen worden ingevuld in het onderstaande veld.

Let wel, wij kunnen u niet doorverwijzen of contactgegevens verstrekken over de persoon of personen waar het artikel over gaat.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *